Стало відомо, які земельні оборудки Осачука в останні дні його перебування на посаді перевіряє Запаранюк

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомила журналістка Світлана Ісаченко.

Нагадаємо, під час своєї першої публічної пресконференції начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк повідомив журналістам про те, що призупинив дію двох розпоряджень свого попередника на посаді Сергія Осачука. 

«Ми поки лише поверхнево промоніторили розпорядження, які були видані в останні дні його роботи, і виявили необхідність зупинки двох розпоряджень, які стосувалися комунальних земельних ділянок. Проводиться ретельна перевірка всього попереднього періоду щодо такого роду розпоряджень».

Як стало відомо журналістці Світлані Ісаченко, одне з розпоряджень стосується оренди ставів біля кіцманського села Южинець для рибогосподарських потреб приватною підприємницею Людмилою Підгорною. 

Друге зупинене Запаранюком розпорядження Осачука теж стосувалося ділових взаємин виконавчої влади з місцевими підприємцями. Конкретно – з ТОВ «ОЛГРУП», яке, судячи з тексту конфліктного розпорядження, збиралося викупити у держави для ведення підприємницької діяльності земельну ділянку у 0,63 га в Чернівцях по вул. Руська, 248, і проводило для цього грошову експертну оцінку жаданого об’єкту.

Схоже, до цих чернівецьких підприємців може приєднатися Інститут термоелектрики НАН України. Розпорядження № 1047-р від 11 липня цього року теж зараз активно моніторять в будинку з левами. Об’єкт суперечки – земельна ділянка теж в 0,63 га, якій Осачук змінив цільове призначення.

Цікава деталь – контроль за виконанням усіх земельних розпоряджень ОВА останнім часом покладався на заступника голови Артура Мунтяна.