єРобота: на Буковині нарощують виробництво металевої продукції завдяки гранту

З липня 2022 року Уряд запровадив програму єРобота, за якою можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу на започаткування чи розвиток бізнесу. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

ТОВ «Термобуковина» займається виробництвом металевих дверей і вікон. Керівниця компанії Яна Руденко вирішила розширити діяльність і скористалась урядовою програмою єРобота для отримання гранту на реалізацію бізнес-плану з розвитку. За ці кошти  підприємство придбало сировину – метал, фарбу, МДФ плити, розхідні матеріали, HPL панелі. Відповідно до умов отримання гранту створили два нових робочих місця, на яких вже кілька місяців працюють фахівці.       

“Наші товари –  вхідні двері та вікна, меблі, ворота, огорожі для  квартир, дач, котеджів, багатоквартирних будинків та офісів – надають споживачам безпеку та надійність, оберігаючи родину та матеріальні цінності. Окрім того, забезпечують тепло- та звукоізоляцію, що дозволяє заощаджувати енергоресурси, а також естетичну привабливість, оскільки ми постійно оновлюємо лінійку дизайнів”, – зазначає керівниця підприємства Яна Руденко.

Підприємство має повний цикл виробництва, що дає змогу скоротити терміни виготовлення продукції (зварювальний цех, цех ручної покраски, цех порошкового фарбування, цех склярні, цех гнуття, цех оздоблення та декорування дверей, цех шліфування, цех фрезерування накладок, цех ламінування, цех кузні).

Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. 

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Джерело: Міністерство економіки України

Залишити відповідь