На Буковині відновили капітальний ремонт на дорозі до пункту пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус»

На ділянці від селища Красноїльськ до пункту пропуску працює дорожня техніка, тож у Чернівецькій області продовжується капітальний ремонт прикордонного автошляху Т-26-08 Сторожинець – КПП «Красноїльськ», який є важливою частиною логістики.
 
Дорожні бригади наразі виконують комплекс робіт із влаштування системи водовідведення, тротуарів та бар’єрного металевого огородження.
 
«З початком повномасштабної війни трафік у напрямку до ЄС суттєво зріс. Щоб розвантажити міжнародну трасу М-19 та створити ще один альтернативний маршрут до кордону з Румунією, було вирішено відремонтувати дорогу Т-26-08 Сторожинець – КПП «Красноїльськ». У 2022 році стартував капітальний ремонт на 7 кілометрах автошляху. Ми забезпечили проїзд – влаштували міцне цементобетонне покриття, але усі роботи не завершили. І тепер ми відновлюємо ремонтно-будівельний сезон на цьому об’єкті», – зауважив начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах.
 
Проїзд дорогою Т-26-08 Сторожинець – КПП «Красноїльськ» – забезпечено. Торік проїзну частину розширили до 7 метрів, повністю замінили перезволожений ґрунт, укріпили земляне полотно, влаштували цементобетонне покриття та частково виконали роботи з організації безпеки дорожнього руху.
Підрядна організація – ТОВ «Автомагістраль – Південь».
 
❗️ Водіїв просять звертати увагу на встановлені дорожні знаки та дотримуватися швидкісного режиму на ділянках проведення ремонтних робіт.
 
Джерело: Чернівецька ОВА