У Чернівецькій області на одній з нафтобаз виявили понад 100 т фальсифікованого пального

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили та припинили незаконну діяльність з виготовлення та реалізації фальсифікованого пального. Вилучено понад 100 т пального на сумму 3,7 млн грн.

Зібраними доказами встановлено, що мешканці Чернівецької області, з метою збільшення об’єму та прибутку від продажу, організували на території  однієї з нафтобаз області  виробництво фальсифікованого пального. Додавали технічні спиртові дистиляти сильнодіючих токсичних речовин та інших присадок. Незаконно виготовлену продукцію реалізовували в підконтрольній мережі АЗС із заниженням фактичних обсягів реалізації та отриманих прибутків. 

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло причетних осіб до незаконної діяльності.

Досудове розслідування здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернівецькій області та процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно детективи Бюро економічної безпеки України, викрили службових осіб компанії-оператора автозаправних станцій в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

Джерело: ТУ БЕБ у Чернівецькій області

peredplata