Стала відома зарплата головних прокурорів Буковини за пів року

Антон КОВАЛЬСЬКИЙ, керівник Чернівецької обласної прокуратури
За шість місяців року, від січня по червень 2023 року, керівнику обласної прокуратури нараховувалася стала зарплата у розмірі 97 200 гривень на місяць. За шість місяців поточного року керівник прокуратури не перебував у відпустці та матеріальної допомоги на оздоровлення та для розв’язання соціально-побутових питань не отримував.
В’ячеслав ЧОРНЕЙ, перший заступник керівника обласної прокуратури
За шість місяців року першому заступнику керівника обласної прокуратури нараховувалася стала зарплата у розмірі 94 080 гривень на місяць. За шість місяців поточного року перший заступник керівника прокуратури не перебував у відпустці та матеріальної допомоги на оздоровлення та для розв’язання соціально-побутових питань не отримував.
Сергій КІЛІМІЧЕНКО, заступник керівника обласної прокуратури
Заступник керівника обласної прокуратури отримав найвищу зарплату у квітні цього року – 84 322 гривні. Найнижчу у січні – 77 605 гривень. Упродовж інших чотирьох місяців С. Кіліміченко отримав зарплату у розмірі 81 120 гривень. За шість місяців року заступник керівника прокуратури не перебував у відпустці та матеріальної допомоги на оздоровлення та для розв’язання соціально-побутових питань не отримував

peredplata