Замість Умерова Фонд держмайна очолить Ольга Піщанська

Це той, який на стадіоні засуджував ПП і казав, що кумів у владі не повинно бути!
Але відмітьте, вони хитріші стали , бач яка скромняга і в вишиванку нарядилась,волосся скромно зачесала, в окулярах, ну прямо тобі вчителька перших класів .
Цікаво в інстаграм такі ж фото виставляє чи вже прибрала сторінку з інстаграм від біди подалі , треба ж бабки ,, мити,,
А посада голови Держмайна завжди була хлібним місцем, за ділішки з держмайном і знання інформаціі там і вбивали. ( пам‘ятаєте, як риги застрелили Валентину Сименюк , розказавши піплу, що вона сама із рушниці застрелилась.
З цієї заяви сміялись навіть кури, бо її рост не дозволяв дістати рукою до курка і самій себе застрелити)
📍
Замість Умерова Фонд держмайна очолить Ольга Піщанська. До того вона очолювала Антимонопольний комітет України. А до того – була сусідкою по підʼїзду Зеленських у Кривому Рогу.
Журнал Форбс повідомляє, що її рідна сестра Світлана є подругою Олени Зеленської. Журналісти стверджують, що на саме Піщанську зареєстрована вілла родини Зеленських в Італії. Також вона була серед спонсорів передвиборчої кампанії майбутнього президента (надала 300 000 грн). Це про питання, яке так турбувало президента під час виборчих перегонів: щоб куми не керували країною. Таки не керують, як бачимо)
Сама Ольга заперечувала, що потрапила на посаду голови АМКУ завдяки знайомству з родиною президента. Віримо) Виключно через професійні і розумові здібності і через відкритий і чесний конкурс))))
“Дзеркало тижня” пише детально про цю персону і перераховує:
Піщанська пробачила штраф у 5 мільярдів гривень мережі АЗС Коломойського;
навмисно програла всі суди Фірташу, в яких АМКУ до того тотально вигравав;
зруйнувала всі провадження проти олігархічного бізнесу, зате активно душила дрібний і середній бізнес;
у частині реально важливих речей, таких як картельні змови, концентрації або ті ж таки публічні закупівлі, АМКУ не робить нічого;
злила справи про «Роттердам+» і нарахувала мізерний штраф «ДТЕКівцям» за зловживання монопольним становищем у Бурштинському енергоострові.
Тепер ̶т̶е̶п̶е̶р̶ ̶щ̶у̶к̶у̶ ̶х̶о̶ч̶у̶т̶ь̶ ̶к̶и̶н̶у̶т̶и̶ ̶в̶ ̶р̶і̶ч̶к̶у̶ Піщанську хочуть призначити керувати державним майном. Якого все ще багато. Поки що.
Зоя КАЗАНЖИ

Залишити відповідь