На Буковині судитимуть оператора нафтобази за реалізацію на АЗС області неякісного бензину

Збут контрафактного пального через мережу АЗС – на Буковині судитимуть службовця нафтоторговельної компанії.
Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура.
Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно службової особи однієї із нафтобаз у Чернівецькій області за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збуту незаконно виготовленого бензину (ч. 1 ст. 204 КК України).
За даними слідства, будучи відповідальним за технологічний процес з приймання, зберігання та відпускання нафтопродуктів, оператор нафтобази налагодив схему незаконного збагачення від гуртової та роздрібної реалізації неякісного бензину.
Встановлено, що упродовж січня-червня цього року він придбав за зниженою ринковою ціною у так званого «менеджера одного з постачальників нафтопродуктів» незаконно виготовлений бензин, який постачав на автозаправки Чернівецької області, як нафтопродукт, що відповідає вимогам ДСТУ.
Не знаючи, що бензин фальсифікований, оператори АЗС реалізовували його клієнтам.
За результатами обшуків будівель та споруд автозаправних станцій, правоохоронці виявили та вилучили майже 40 тонн фальсифікованого нафтопродукту.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБ України у Чернівецькій області.
 
 
 
 

peredplata