НЕНАВИСТЬ ZE ВЛАДИ ДО “КРИЇВКИ”

 
Пригадуєте львівський ресторан “Криївка”, облаштований у бандерівському стилі й у формах, що відтворюють атмосферу партизанської боротьби за волю України?
То добре, як пам’ятаєте, бо “Криївка” стала поперек горла ще проросійським депутатам при януковичі й вони її вимагали закрити. Був такий царьов. Він брав участь у шоу “Без мандата” на Ге+Ге в Ткаченка (пізнішого міністра), перебував у якійсь родині у Львові й потрапив у “Криївку”. Потім скрізь носився, писав доноси й вимагав “закрить бандєровскоє логово”.
Але ж до чого тут янукович, царьов, – спитаєте ви? Бо при януковичі не ризикнули, а зараз при його спадкоємцях уже влаштували справжнє маски-шоу. Нагрянуло БЕБ, залучили спецпризначенців із центрального апарату СБУ, купа озброєних людей, заблокували роботу й “Криївки”, й інших колоритних ресторанчиків підприємства “Холдинг емоцій “!FEST”, заблокували основну контору, все вивертають, щось ніби шукають, не показуючи документів і не пояснюючи причини або ж, що хочуть знайти.
Пригадую практику ще тих старих маски-шоу, коли на бізнес нападав колишній УБОЗ – ще тоді було відомо: якщо вказують причини й прямі вимоги, то ще виживете, а коли кошмарять без пояснень, то справи погані.
Цей молодняк партії регіонів дуже швидко переймає всі традиції своїх ідейних батьків. А головне – дику ненависть до всього українського. Ах, так, у нас ще зараз війна йде проти москви. То львів’янам зримо показали, якби все виглядало, якби московити увірвалися до Львова. Хоча, різниця не аж така велика…
~~~
Тарас Чорновол

peredplata