За рік роботи КПП “Красноїльськ” на Буковині перетнули понад 432 тисячі громадян

За перший рік роботи автомобільного пункту пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» українсько-румунський кордон тут перетнули понад 432 тисячі громадян з 47 країн світу: 334 тисячі громадян України, 91 тисяча громадян Румунії та 7 тисяч громадян інших держав.
Саме 10 листопада торік за участю прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем’єр-міністра Румунії Ніколає Чуке відкрили рух на цьому пункті пропуску, який розпочали будувати ще 2015 року. Тепер бачимо позитивні результати цієї роботи. Пункт пропуску працює цілодобово для пішохідного та автомобільного сполучення (включно з автобусами) та порожніх вантажних автомобілів.
За даними Держприкордонслужби, у встановленому порядку оформлено понад 172 тисячі транспортних засобів (118 тисяч легкових автомобілів, 54 тисячі вантажних автомобілів та більше 300 автобусів).
В ході роботи охоронці кордону запобігли у 52 випадках незаконному переміщенню товарів через державний кордон на загальну суму понад 8,5 мільйона гривень. Зокрема, вилучено 62 одиниці зброї та боєприпасів, 13 транспортних засобів та 30 тисяч пачок тютюнових виробів.
Працюємо над тим, щоби розширити митно-прикордонну інфраструктуру. На етапі підготовки проєктування ще три пункти пропуску – «Шепіт» ,«Руська», «Біла Криниця-Клімеуць». Готуємо документацію на розгляд Європейської Комісії для залучення фінансування ЄС.
 
Джерело: Чернівецька ОВА

peredplata