На Буковинському кордоні заблоковано чергову спробу нелегально переправити тютюнову контрабанду майже на 12 млн грн

На Буковинському кордоні заблоковано чергову спробу нелегально переправити тютюнову контрабанду до ЄС майже на 12 млн грн.
Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.
За процесуального керівництва прокурорів Чернівецької обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру ще одному водію вантажівки, який нелегально перевозив за кордон масштабну партію тютюнових виробів (ч. 2 ст. 201-4 КК України).
Вантажний автомобіль з понад 300 ящиками цигарок, захованими у цистерні для транспортування газу, викрили правоохоронці 9 лютого на Чернівецькій митниці.
Водій вказаного транспортного засобу діяв за відпрацьованою схемою: прямуючи до Румунії через митний пост ” Красноїльськ” він надав документи, що вантажівка перетинає кордон порожньою.
 
 
При поглибленому огляді вантажівки правоохоронці виявили сховок в цистерні для транспортування газу.
Вартість вилученої тютюнової продукції сягає майже 12 млн грн.
 
Нагадаємо, 7 лютого, через митний пост” Красноїльск” ще один водій бензовозу намагався нелегально перевезти до Європи тютюнові вироби на понад 4,5 млн грн.
 
Наразі встановлюється весь логістичний ланцюг цієї схеми, у тому числі можливу причетність до злочину осіб відповідальних за митний контроль.
 
Заходи з викриття здійснювали оперативні працівники Чернівецького прикордонного загону, досудове розслідування здійснюють детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області, за процесуального керівництва обласної прокуратури.
 
 
 

peredplata

Залишити відповідь