В буковинському селі за сезон збирають по два врожаї огірків та пекінської капусти

Буковинське село, де чи не кожен житель займається овочівництвом. Перебиківці – село у Дністровському районі. Особливістю його розташування є те, що з трьох сторін його омиває річка Дністер. Тут особливий мікроклімат – температура завжди на 2-5 градусів вища, ніж навколо, і немає сильного вітру. Ця територія особливо придатна для вирощування найрізноманітніших культур, цим і скористалися місцеві мешканці.

Тут вирощують усе: капусту ранню, середню, пізню, пекінську, броколі, цвітну, помідори різноманітних сортів, кабачки, баклажани, перець, цибулю, буряк столовий, моркву. Також – кукурудзу ранню солодку та полуницю. За сезон отримують два врожаї огірків та пекінської капусти.

У селі побудовано близько 300 ангарів-теплиць особливої конструкції. У теплицях вирощують ранні овочі, а для зберігання продукції власники побудували сховища, яких налічується близько 90, в тому числі з холодильним обладнанням біля 20.

Реалізовується капуста у мережаж магазинів та на ринках Чернівецької, Львівської та інших областей України. Перебиківці – самодостатнє заможне село, одна з візитних карток Буковини. Жителі села повністю забезпечені роботою, а в сезон збору врожаю заробіток тут знаходять ще кілька сотень мешканців інших сіл.

Овочівництво для Буковини – один з важливих напрямів сільського господарства. Воно становить четверту частину в обсягах виробництва продукції галузі рослинництва в області. Торік Буковина посіла п’яте місце в Україні за урожайністю цвітної капусти та броколі, на сьомому – по картоплі. Загалом урожайність овочів була 191,8 ц/га.

Джерело: Чернівецька ОВА

peredplata

Залишити відповідь