Сертифікація «АТБ»: будь-який продукт на поличці магазину відповідає найвищим міжнародним стандартам.

У наш час у продажу є практично все, чого тільки душа забажає:  від свіжих українських овочів нового врожаю до рідкісних екзотичних делікатесів. Основними критеріями вибору продуктів мешканці нашої Буковини вважають якість і безпеку.

Зараз мережа має майже чотири мільйони постійних покупців. Щоб за будь-яких умов пропонувати клієнтам лише свіжі та здорові продукти,  компанія «АТБ-Маркет» за європейським зразком створила багаторівневу систему аудиту якості.

Давайте розглянемо детальніше, завдяки чому на численні полички 1154 супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу в 24 областях України, включаючи і Чернівецьку, потрапляють якісні продукти: без небезпечних добавок, токсичних барвників і шкідливих для здоров’я консервантів.

Супермаркети найбільшої української торговельної мережі з 2017 року проходять сертифікацію на відповідність загальновизнаному міжнародному стандарту ISO 22000:2005. У багатьох розвинених країнах світу наявність такого документа  є своєрідним знаком якості та гарантією безпеки продуктів харчування. Ґрунтується такий стандарт на принципах Hazard Analysis and Critical Control Points (аналіз ризиків і критичні точки контролю). Фахівці ретельно відстежують шлях харчового продукту: обробка сировини, дотримання технологій під час виробництва, суворе виконання умов зберігання і транспортування. Тож коли клієнт купує  продукцію в магазині мережі, він може бути впевненим у її якості. До початку поточного року було сертифіковано вже понад п’ятсот магазинів.

Також з літа 2020 року супермаркети «АТБ» проходять так званий ресертифікаційний аудит системи менеджменту безпеки харчової продукції. Проводить його незалежний міжнародний орган із сертифікації – «Quality Austria». Перевіряють відповідність новій версії міжнародного стандарту ISO 22000:2018. Такі документи повторно отримали вже 502 магазини «АТБ». Ще 130 дискаунтерів найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни цю сувору перевірку пройдуть вперше. Таким чином, до кінця поточного року будуть сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 22000:2018 більше половини магазинів «АТБ».

Дійсно, ця система дуже складна, вимагає величезних зусиль, уваги та ресурсів. Вона дозволяє прогнозувати, враховувати, оцінювати, попереджати і зводити до нуля будь-які можливі ризики для продукту.

Нагадаємо, що в асортименті супермаркетів «АТБ», у  тому числі й у Чернівцях, сьогодні понад 3,5 тис. найменувань різноманітних товарів. Те, що  певний продукт є в асортименті мережі «АТБ» –  багаторічного лідера вітчизняної галузі ритейлу – можна вважати підтвердженням його гарантованої якості, безпеки та відповідності найвищим міжнародним стандартам.

Разом із тим якість і безпеку продуктів харчування та товарів першої необхідності в «АТБ» ретельно перевіряє власний відділ контролю – причому робить це не менш суворо, ніж закордонні аудитори. Регулярно проводяться перевірки якості: щомісячні, щоквартальні, піврічні, річні. Також за потреби можуть  призначити  позапланову перевірку.

Зазвичай відбувається це так. Щомісяця з поличок магазинів цієї торговельної мережі відбирають понад тисячу зразків різних товарів, які відправляють на експертизу. У лабораторних умовах експерти аналізують хімічні, фізичні, органолептичні, показники продукту. Перевіряють практично всі характеристики. До реалізації в дискаунтерах мережі «АТБ» допускають тільки ті продукти, що  є абсолютно безпечними та корисними.

Такий сучасний, сміливий і системний підхід дозволяє бути цілком впевненим у свіжості та безпеці будь-якого продукту в «АТБ», зокрема й у нашому головному місті Буковини.

Нагадаємо, що минулоріч у Чернівцях на вулиці Руській, 219е  (корп.2) відкрили перший сучасний і  комфортний супермаркет «АТБ» у регіоні.

 

 

peredplata