Перекривали трасу міжнародного значення: село на Буковині вимагає від Зеленського і Кабміну розпустити НКРЕКП та переглянути вартість газу і його транспортування (+ВІДЕО).

У Чернівецькій області жителі села Мамаївці Кіцманського району перекривали трасу міжнародного значення.

Як повідомляється на інстаграм-сторінці Мамаївської об’єднаної територіальної громади, учасники пікету виступали проти підвищення вартості газу та його транспортування.

Зокрема, мешканці перекривали трасу “Чернівці–Снятин”, безперервно рухаючись пішохідним переходом. Після цієї акції протесту люди зібралися поблизу Мамаївської сільської ради, де написали колективного листа до президента й Кабінету міністрів.

“Незважаючи на те, що згідно з Конституцією, газ належить народу України, а внутрішні газові мережі прокладалися за кошти споживачів – приватні газові компанії шляхом обману та при допомозі державних органів – НКРЕ КП та Кабінету Міністрів України безпричинно та непрозоро підняли ціни на вартість та доставку газу”, – йдеться у повідомленні активістів.

 

Село на Буковині повстало проти подорожчання газу: люди перекривали міжнародну трасу – фото
Село на Буковині повстало проти подорожчання газу: люди перекривали міжнародну трасу – фото

У цьому листі люди вимагали у керівництва держави розпустити НКРЕКП та переглянути вартість газу і його транспортування.

Зібрано кілька сотень підписів та проведено попереджувальну акцію протесту – тимчасове перекриття міжнародної дороги М-19 на пішохідному переході в с. Мамаївці.

Джерело: molbuk.ua