Збирачів ягід у лісі контролюватимуть мобільні групи

На Любешівщині контролюватимуть збирання лісових ягід мобільні робочі групи.

Про це пише “Район.Любешів”

На днях голова райдержадміністрації спільно з її першим заступником провели чергове засідання районної постійної комісії з координації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, здійсненням побічних лісових користувань та використанням корисних властивостей лісів. 

Засідання відбулося у форматі відеоконференції за участю представників органів місцевого самоврядування.

“Джерелом додаткових надходжень в місцеві бюджети є кошти від сезонної заготівлі. Тому наше завдання – максимально організувати роботу, аби забезпечити державний контроль в галузі охорони, збереження, раціонального використання лісових ресурсів”, – акцентувала очільниця виконавчої гілки влади в районі.

За словами заступника, усі пропозиції, що надходили від компетентних органів, проаналізовані та враховані в роботі з метою створення умов для діяльності заготівельників у правовому полі.

Насамкінець, начальниця Камінь-Каширського відділу податків і зборів з фізичних осіб зауважила, що для здійснення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства в частині здійснення заготівлі другорядних лісових матеріалів, побічних лісових користувань на підпорядкованих територіях діятимуть мобільні робочі групи.