Аргентина — Саудівська Аравія 1:2 Відео голів та огляд матчу 22.11.2022

У рамках першого туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року збірна Аргентини сенсаційно зазнала поразки від Саудівської Аравії з рахунком 1:2.

Після програного першого тайму, в якому единим зарахованим голом відзначився Ліонель Мессі, аутсайдеру групи С вдалося після перерви скористатися помилками в обороні аргентинців та шокувати весь футбольний світ.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Аргентина — Саудівська Аравія в 1 турі групового етапу ЧС-2022:

Аргентина — Саудівська Аравія 1:2
Голи: Мессі, 10 (пен.) — аш-Шехрі, 48, ад-Давсарі, 54

Аргентина: Д. Мартінес — Моліна, Ромеро (Лісандро Мартінес, 59), Отаменді, Тальяфіко (Акунья, 71) — де Пауль, Паредес (Фернандес, 59) — Ді Марія, Мессі, Гомес (Альварес, 59) — Лаутаро Мартінес.

Саудівська Аравія: аль-Овейс — Абдулхамід, аль-Тамбакті, Аль-Булаїгі, аш-Шаграні (Аль-Брік, 90+9) — аш-Шехрі (Аль-Ганама, 78), Канно, Аль-Малкі, ад-Давсарі — аль-Фарадж (Аль-Абед, 45+3, Аль-Амрі, 88) — Аль-Бурайкан (Асірі, 88).

Попередження: Аль-Малкі, Аль-Булаїгі, ад-Давсарі, Абдулхамид, Аль-Абед.