Туреччина відправить до берегів України три плавучі електростанції.

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Воістину! Вік живи – вік учись!
До нині не знав про існування турецьких плавучих електростанцій. Так би й помер невігласом, якби не допис на сторінці мого друга Сергія Зарайського про те, що турецька енергокомпанія Karpowership відправить до берегів України три потужні плавучі електростанції.
Порився у інтернеті і з’ясував для себе, що турецька енергокомпанія Karpowership є монстром у галузі будівництва, обслуговування та управління плавучими електростанціями. Ці гігантські кораблі надають енергетичну допомогу країнам Африки: Судан, Сьєрра Ліоне, Гана, Гамбія, Мозамбік; країнам Східної Азії: Індонезія, Малайзія… та деяким іншим країнам світу. Всього компанія Karpowership налічує 17 плавучих електростанцій.
І от нарешті три кораблі-електростанції прибудуть до берегів України у Чорному морі і, бодай, частково поповнять нестачу електроенергії в знезструмлених через російський терористів містах і селaх України.
І я переконаний на усі тисячу відсотків, що Володимиру Путіну та його опричникам ніколи в голову не збреде божевільна думка вдарити ракетами по цих турецьких енергетичних об’єктах.
За цей благородний, шляхетний вчинок слід дякувати не лише власникам компанії Karpowership і президенту Турччини Реджепу Ердогану, але і дипломатам посольства України в Туреччині тa керівництву МЗС України. Просто відмінна…, блискуча робота… Браво!

peredplata