1 червня у Чернівцях в парку «Lights & Dreams» – безкоштовна солодка вата та знижки на вхід

День захисту дітей у парку «Lights & Dreams»: безкоштовна солодка вата та знижки на вхід

Проект «Lights & Dreams», що проходить в парку імені Тараса Шевченка, продовжили до 30 червня. Тож організатори запрошують всіх бажаючих провести День захисту дітей разом.

1 червня всім маленьким гостям парку роздаватимуть солодку вату, а вхід для дітей буде зі знижкою -50% від вартості квитка. Весь день в парку тут будуть проходити активності та інтерактивні розваги для дітей.

«Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на краще дитинство, тому у цей складний час магічна історія Lights&Dreams продовжить і надалі дарувати нашим маленьким гостям  позитивні емоції та відчуття казки. Діти не повинні бачити війну! Давайте повернемо їм дитинство разом!» ,- каже організатор проекту Денис Погорєлко.

Нагадаємо, «Lights & Dreams» це тематичний парк масштабних світлових інсталяцій, кожна з яких сягає до семи метрів заввишки. Всі фігури виготовлені вручну з десятків тисяч ліхтариків та led-ламп. Кожна інсталяція є невід’ємною частиною легендарної історії про паралельний світ, де панують феї, ельфи, дракони та інші магічні істоти.

Придбати квитки можна на офіційному сайті Lights & Dreams або на касі парку Шевченко. Подробиці – в Instagram та  Facebook заходу.

Коли: 1 червня 

Де: парк імені Шевченка (вулиця Садова, 1А) 

Графік роботи: щодня з 20:00-22:30

Знижка діє для дітей від 3-14 років.

 

peredplata