Фищук – на вихід! Буковина найгірше справляється з ремонтом доріг: Гройсман очікує висновків у вересні

У Чернівецькій області фіксується найгірша ситуація із виконанням ремонтних робіт на автомобільних дорогах.

Таку інформацію озвучили під час урядової наради, присвяченої питанням дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства, пише Урядовий портал.

Зокрема, глава уряду Володимир Гройсман заявив, що понад 50% проектів дорожнього будівництва, запланованих на поточний рік, виконано або на завершальній стадії, а у вересні в Уряді очікують повну оцінку ситуації в галузі по всіх областях.

Він наголосив, що будівельна машина “йде повним ходом”. Ситуація на ринку непогана. Але потрібно проаналізувати, що використано, і перерозподілити кошти на проекти, де потрібні додаткові ресурси.

“Більше половини планів вже виконано. Але в різних регіонах по різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи (будівництва) треба пришвидшувати, а кошти використовувати ефективно й раціонально, – сказав Володимир Гройсман. – Ми робимо перевірки, будуть аудити по завершенню об’єктів. Далі – у вересні – будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу”.

“Учасники наради наголошували, що в регіональному розрізі найкраще із поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. В Чернівецькій та Сумській області ситуація найгірша”, – йдеться у повідомленні Урядового порталу.

Раніше повідомлялося, що в уряді заявили про “серйозне відставання” виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах у Чернівецькій області.

Новини Партнерів