На буковинському “Памірі” буде фестиваль

25 та 26 серпня на території колишньої військової радіолокаційної станції “Памір” на горі Томнатик (с.Шепіт, Путильського району, Чернівецької області) відбудеться фестиваль “Любіть Буковину, бо вона того варта”.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

У святковій програмі концерт, виступи цікавих молодіжних колективів, етно-дискотека, фаєр-шоу, та показові виступи прикордонного загону. Окрім цього, у рамках фестивалю відбудеться конференція на тему “Розвиток туризму”. Її проводитимуть в одному із розписаних куполів. Запросять понад 50 гостей з різних областей нашої країни, представники Міністерства регіонального розвитку України, та гості з-за кордону.

Також буде представлена виставка-ярмарок виробів народних майстрів (вишивки, вироби з дерева і т.д.), виїзна торгівля (представлення традиційної гуцульської кухні), дитяча вікторина “Люби і знай свою Буковину”. Крім цього, облаштують зони відпочинку і наметове містечко.

“Цей фестиваль, що започаткований минулого року, має на меті розвиток туризму та розвиток карпатського регіону Чернівецької області. У нас багато роботи в цьому напрямку. Докладаємо зусиль для будівництва автодоріг та відкриття міжнародних пунктів пропуску на Путильщині, але разом з цим треба дивитися на цей регіон комплексно. Буковина має чим похизуватися. Це і традиції, і кухня, і природні надбання. Все це треба показати українському та закордонному туристу”, – зауважив Олександр Фищук.

Новини Партнерів