Нідерланди закамбечили проти Туреччини і вийшли у півфінал Євро-2024

ИГОРЬ ЧЕРНЯВСКИЙ

Збірна Нідерландів здобула вольову перемогу над Туреччиною у чвертьфіналі Євро-2024.

Матч завершився з рахунком 2:1.

Нідерланди володіли незначною перевагою в першому таймі, але в небезпечні моменти біля турецьких воріт це майже не конвертувалося. Перший точний удар у матчі стався лише на 35-й хвилині, коли Самет Акайдин вистрибнув вище всіх після штрафного і з близької відстані заніс м’яч у ворота — 0:1.

По перерві рахунок змусив “Оран’є” розкриватися й діяти активніше. Втім, на 55-й хвилині Арда Гюлер був надзвичайно близьким до того, щоб подвоїти перевагу — після його потужного удару зі штрафного нідерландців врятувала лише стійка.

А тиск “помаранчевих” все ж дався взнаки. За 20 хвилин до кінця зустрічі Стефан Де Врей зрівняв рахунок, і майже одразу після того автогол Мерта Мюлдюра вивів Нідерланди вперед.

Чемпіонат Європи-2024, Німеччина
1/4 фіналу, 6 липня

Нідерланди — Туреччина 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 — Акайдин 35, 1:1 — Де Врей 70, 2:1 — Гакпо 76

Нідерланди: Вербрюгген, Аке, Ван Дейк, Де Врей, Думфріс, Рейндерс, Схаутен, Сімонс, Гакпо, Бергвейн, Депай.

Туреччина: Гюнок, Кадіоглу, Бардакчі, Акайдин, Мюлдюр, Айхан, Озкан, Їлдиз, Чалханоглу, Їлмаз, Гюлер.

У півфіналі Нідерланди зіграють проти Англії, яка по пенальті пройшла Швейцарію.