Марк Цукерберг назвав себе українцем і анонсував санкції проти росіян в Фейсбук

Засновник і власник соціальної мережі Фейсбук Марк Цукерберг розповів, що за власним бажанням вводить санкції проти Росії.

«Мало хто знає, але наш рід з боку мами походить з Умані, а сам я, хоч і не є сильно віруючим, але кілька разів їздив з хасидами інкогніто в Умань на святкування Рош а-Шана і вважаю Україну своєю другою батьківщиною. Тому не можу спокійно дивитися, що Росія витворяє в Криму та на Донбасі. Крім того, коли я приїжджав до Росії і спілкувався з президентом, здається тоді це був Медведєв, він наступив мені на ногу і навіть не вибачився, тому я вважаю, що він це зробив спеціально. Так поводяться тільки дикі й невиховані люди», — розповів мільярдер.

Марк Цукерберг назвав себе українцем і анонсував санкції проти росіян в Фейсбук

Він сказав, що має намір відключити можливість писати в Фейсбук російським користувачам і закликав інші соціальні мережі, зокрема Твіттер, зробити теж саме. Можливість Цукерберг поки залишає. «Це безумовно піде на користь світовій павутині, так як ми не дамо можливість московським «троллям »там гадити», — пояснив свою ініціативу засновник Фейсбук.
Введення даних санкцій планується зробити вже в цьому місяці.

Зазначимо, Марк Цукерберг регулярно потрапляє до рейтингу найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.

Джерело: -Новости