Дональда Трампа можуть вбити, – прогноз астролога

Зірки пророкують обраному президенту США небезпеку вже в цьому році – це може бути і імпічмент, і вбивство.

Дональда Трампа можуть вбити, - прогноз астролога

Дональд Трамп. Фото: ВВС.

У гороскопі обраного президента Трампа є \”градус вбивства\”, тобто є небезпека бути вбитим; це не означає, що з Трампом щось трапиться, але, найімовірніше, він не пробуде на посаді президента до кінця каденції. Про це \”Обозревателю\” розповів астролог Влад Росс, повідомляють Патріоти України.

\”У цьому році для нього є велика небезпека або імпічменту, або замаху. Але те, що він довго не буде при владі, я вам гарантую. Принаймні, Уран у нього знаходиться в \”домі влади\”, а Уран – це завжди злети і несподівані падіння. Дуже важко президенту з такою конфігурацією планет, як у нього, перебувати при владі. Тим більше що він фактично є другим Жириновським або Ляшко в дуже серйозній країні\”, – сказав астролог.

Росс також звернув увагу на те, що в карті Трампа присутній \”30-й градус Лева\”. \”Це градус вбивства. Точно таке ж становище з градусом вбивства було у принцеси Діани\”, – пояснив він.

У той же час астролог зауважив: \”Зірки схиляють до такого розвитку подій, але це не означає, що з Трампом може щось трапиться – у нього найкраща охорона в світі\”.

Росс також додав, що існує ймовірність того, що в разі імпічменту або іншого варіанту усунення Трампа від влади, новим президентом США може стати нинішній віце-президент – Майкл Пенс. \”Я дивився його карту – у нього є всі можливості стати президентом США\”, – сказав астролог.

Новини Партнерів