«Їжа для росіян, у тому кутку, а тут їдять нормальні люди”, — російські туристи зганьбилися в італійському готелі

Російські туристи зганьбилися в італійському готелі. В Італії російських туристів відчитали за те, що вони забрали їжу зі столу інших відпочиваючих. Про це розповіла російська журналістка Наталя Ромашина на своїй Facebook-сторінці.

При цьому жінку, яка зробила зауваження туристам з РФ, журналістка називає “фашистською тіткою”.

“Сьогодні нас мало не побила італійська тітка. Вся справа в тому, що ми на сніданку взяли ковбасу з іншого столу, а він виявився лише для європейців, а не для росіян. Тітка, мабуть, згадавши заповіти Муссоліні, прийшла в жах, заволала, що їжа для росіян тільки там, у тому кутку, а тут їдять нормальні люди”, – розповіла Ромашина.

“У кутку для росіян лежав хліб, масло, джем і знову хліб. Тітка хотіла відібрати у нас шматок ковбаси, але ми швидко встигли покусати його. Вона почала лаяти нас по-італійськи, вважаю, дуже поганими словами. У гніві вона кидалася з одного кінця залу в інший, кричала і гримала дверима”, – продовжила свою розповідь журналістка.

За її словами, в готелі була ще “російська бабуля”, але вона не встигла нічого вкусити або лизнути, тому “просто сумно сіла біля порожнього столу і зазначила, що непогано було б ставитися і до росіян по-людськи”.

“Італійська фашистська тітка, звичайно, нічого бабулі відповідати не стала. Але трохи пізніше прийшла до нас і уточнила, що сьогодні вона нас простить, але завтра ми повинні суворо сісти в зону для росіян і їсти там. Сьогодні в якості покарання нам не дали нічого попити”, – резюмувала Ромашина.

“Якийсь адочек. Ми стикалися в німецькому Ibis з рознесенням “зал для сніданку європейських туристів” і “зал для сніданку російських туристів” і спробою не доносити всякі сири-шинки, коли перший набіг найбільш ранніх і енергійних все вигріб”, – розповіла в коментарі ще одна росіянка.

Джерело

1 thought on “«Їжа для росіян, у тому кутку, а тут їдять нормальні люди”, — російські туристи зганьбилися в італійському готелі

  1. Тому я відпочиваю у місцях де немає “російських” (радянських) туристів. Там можна спокійно відпочити. В Італії був свідком. коли до бару зайшло декілька росіян, бариста пршипіла “русо маяле”. А вона була біженкою із бувшої Югославії.

Comments are closed.