Європейські ігри-2019. День другий. Фотогалерея українських призерів і таблиця медалей

Два золота у неділю Україні принесли естафетні легкоатлетичні команди
НОК України
У неділю українці здобули відразу 11 нагород!

Два золота, чотири срібла і п’ять бронзових нагород – такий доробок української команди у другий змагальний день Європейських ігор-2019 у Мінську. І то за умови, що знову не змогла пробитися на п’єдестал одна із найтитулованіших наших спортсменок, пістолетниця Олена Костевич. На цей раз олімпійська чемпіонка Афін-2004 була п’ятою у своєму коронному виді – стрільбі з десятиметрової відстані.

З іншого боку, неймовірно великий комплект українці зібрали в легкій атлетиці – відразу п’ять медалей. При цьому бігун Олексій Поздняков причетний до перемог одразу двох естафетних команд. Також дві нагороди, але бронзового ґатунку, здобула 16-річна гімнастка Влада Нікольченко. Самбістки ж закінчили Європейські ігри шістьма медалями у дев’яти вагових категоріях. Вийшло, що дівчата компенсували невдачу хлопців, які повертаються додому з порожніми руками.

Європейські ігри-2019. День другий. Фотогалерея українських призерів і таблиця медалей
Сильна й зваблива. Принадні фото лідерки українського реґбі Марини Бородіної
Олімпійський чемпіон Мільчев вивів Україну на відкриття Європейських ігор у Мінську (фото)
В очікуванні медалепаду. На кого розраховує Україна в Європейських іграх-2019

Анастасія Возняк, Аліна Бихно, Тетяна Довженко, Валерія Южвяк, Діана Мижерицька вибороли срібну медаль в групових вправах з трьома обручами та чотирма булавами у художній гімнастиці
НОК України
Тож неділя, впродовж якої було розіграно рекордних 37 комплектів нагород, позаду. У медальному заліку збірна України перемістилася на третє місце. Всього ж нагороди здобуло вже 32 країни з 50-ти, які на змаганнях стартували.

Українці наразі перевершують очікування
У понеділок, 24 червня, на Європейських іграх буде розіграно 14 комплектів нагород. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/sport/publications/jevropeyski-igri-2019-den-drugiy-fotogalereya-ukrajinskih-prizeriv-i-tablicya-medaley-604103.html

Новини Партнерів