Буковинців запрошують прийняти участь в конкурсі наукових фото у Вікіпедії

 З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.

Метою конкурсу є популяризація наукових знань через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти.

Участь в конкурсі можуть взяти всі охочі. Для цього потрібно з 1 по 30 листопада завантажити фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у 5 номінаціях : “Мікроскопія”, “Нефотографічні зображення” (у тому числі відео), “Люди в науці”,  “Загальна категорія”, “Живі організми”.

Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто.

Подати можна необмежену кількість  фото. Допускаються зображення та ілюстрації, зроблені комп’ютером або за допомогою комп’ютерної техніки.  Подані роботи оцінюватиме кваліфіковане журі, до складу якого входять спеціалісти з різних галузей. У кожній номінації буде обрано три переможці. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

Сторінка конкурсу з умовами участі: http://wikiscience.wikimedia.org.ua 

Вперше конкурс наукових зображень був проведений в 2011 році вікіпедистми з Естонії. В Україні конкурс вперше пройшов у 2015 році, в межах загальноєвропейської акції.

peredplata