“Квас” виявився кислішим ніж хтось міг сподіватися

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає:
-Депутат Європарламенту Jozsef Szajer від партії Віктора Орбана, ультранаціоналістичного прем’єр-міністра Угорщини, блокуючого європейський фонд відновлення в розмірі 750 мільярдів доларів, через пандемію COVID-19 в Брюсселі влаштував сексуальну оргію в обхід всіх обмежень. Це було в ніч з п’ятниці на суботу, а ім’я депутата Європарламенту – Йожеф Шайер (Fidesz / PPE), який подав у відставку в неділю, пославшись на “втому”. Секс-вечірка пройшла на першому поверсі будівлі над кафе в центрі Брюсселя. За повідомленнями бельгійських ЗМІ, всі присутні 25 осіб, в основному чоловіки, були оштрафовані.
Історія не завершена. У процесі обшуку притонуна місці оргії були знайдені наркотики “Екстазі”.
Нагадаю, що салося:
У Брюсселі поліція затримала європейських дипломатів, які гуртом відзначали День сексу з уживанням наркотиків “Екстазі”.
Поліцейські Брюсселя припинили сексуальну оргію, організовану в залі одного з барів у центрі Брюсселя в порушення діючих в Бельгії заходів ізоляції через коронавируса, в зв’язку з інцидентом були оштрафовані депутат Європейського парламенту і кілька дипломатів, повідомляє у вівторок газета The Brussels Times.
За інформацією прокуратури, на захід, що відбувся в минулу п’ятницю, зібралися 25 осіб. При появі поліції, депутат Європарламенту з Угорщини Йожеф Шайер (Jozsef Szajer) який був присутній на вечірці спробував сховатися, але був затриманий і допитаний.
Повідомляється, що всі, хто брали участь у секуальній оргії були оштрафовані за порушення заходів по боротьбі з коронавірусом.
Зображення може містити: 2 особи, костюм, борода та текст