ЦВК припинила повноваження 6 членів Чернівецької ТВК, через яких не можуть зареєструвати нових депутатів.

 

 

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження 6 членів Чернівецької міської територіальної виборчої комісії, які без поважних причин не відвідували засідання ТВК.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідну постанову ЦВК ухвалила сьогодні на своєму засіданні. Документ опубліковано на сайті Центрвиборчкому.

 

Зокрема, ЦВК прийняла рішення достроково припинити повноваження таких членів Чернівецької міської ТВК: Лідії Гузик (“За майбутнє”), Олександра Трофимчука (“Слуга народу”), Андрія Осовалюка (“Солідарність жінок України”), Оксани Кінащук (“Студентська партія України”), Івана Мітріка (“Партія чернівчан”), Ігоря Паневського (“Громада і закон”).

Як відомо, через відсутність кворуму на засіданнях Чернівецької міської ТВК комісія уже сьомий раз поспіль не може зареєструвати 10 кандидатів від партій “Рідне місто” і “Команда Михайлішина” новообраними депутатами Чернівецької міськради.

Чернівецька ТВК всьоме не змогла зареєструвати депутатами "Рідне місто" і "Команду Михайлішина"

Чернівецька міська територіальна виборча комісія з сьомої спроби не змогла ухвалити рішення про реєстрацію новообраними депутатами міськради десятьох кандидатів від політичних партій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто”.

Кворум на черговому засіданні комісії, яке було заплановане сьогодні на 18.00, знову не відбувся, пише molbuk.ua

 

На засідання прийшло лише троє членів Чернівецької ТВК, ще троє були відсутні через стан здоров’я.

Наступне засідання міської ТВК планують зібрати о 15.00 6 січня.

Раніше повідомлялося, що 24 грудня представники політичних партій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто” подали заяви до міської територіальної виборчої комісії щодо реєстрації їх новообраними депутатами Чернівецької міськради.

26 грудня Чернівецька міська ТВК не змогла прийняти рішення про реєстрацію їх депутатами міськради у зв’язку з відсутністю кворуму. Окрім того, комісія не могла зібратися 28 грудня, а також вранці та ввечері 29 грудня.

30 грудня виборча комісія з п’ятої спроби не змогла ухвалити рішення про реєстрацію новообраних депутатів.

Шоста спроба зареєструвати представників політичних патрій “Команда Михайлішина” та “Рідне місто” була 4 січня.