До школи йдуть не всі: стало відомо, як навчатимуться учні Чернівців після локдауну

Стало відомо, як навчатимуться школярі Чернівців з наступного тижня, 25 січня, після завершення локдауну.

Зокрема, учні молодшої школи у Чернівцях навчатимуться за змішаною формою навчання, якщо їх у класі буде більше 30, або ходитимуть до школи щодня, якщо кількість учнів у класі не перевищуватиме 30-ти (в одній групі має бути не більше 20-ти учнів).

Про це у коментарі molbuk.ua повідомила в.о. керівника управління освіти Чернівців Ірина Застанкевич.

“Відбулася позачерггове засідання міської постійно діючої комісії з питань ТЕБ та НС. Розглядалося питання щодо відновлення навчання в закладах територіальної громади Чернівців. Виробили рекомендації з цього приводу – зокрема, дотримуватися всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Вирішили відновити очне начання в закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів. Заклади, у яких кількість дітей за списками менше 30,
виходять на очне навчання. Тобто будуть навчатися кожного дня. Якщо у закладах загальної середньої освіти кількість учнів 1-4 класів за списками перевищує 30, то вони на змішаній формі навчання, тобто через день.

Також вирішили відновити навчання у школах для учнів 9, 10, 11 класів. З понеділка вчаться щодня на очній формі. Бо у них скоро ДПА, ЗНО, їм потрібно повертатися до очної форми навчання.

Середні класи – рекомендовано, що вони цей тиждень побудуть на дистанційному навчанні. Але це рекомендації. Якщо заклади вирішать на своїх педрадах і затвердять своїми наказами, що будуть виходити інакше – до прикладу, і середня школа вийде на змішану форму, – це їхнє рішення, вони мають на це право. Якщо класи дуже великі, то через день, а якщо до 30 учнів – то нехай ходять кожного дня. Тобто остаточне рішення буде за закладами.

Єдине, що дистанціійне навчання буде продовжуватися у ліцеї №2, тому що там тривають ремонтні роботи каналізаційної системи” – повідомила Ірина Застанкевич.

peredplata