У розпал пандемії скандальний намісник Києво-Печерської Лаври з розмахом відсвяткував ювілей

Одним із перших вітати митрополита Московського Патріархату приїхав Олександр Лукашик — тимчасовий повірений у справах Росії в Україні. Про це повідомляє ТСН.

Скандальний настоятель Києво-Печерської Лаври, митрополит Московського Патріархату Павло 19 квітня відсвяткував ювілей. Йому виповнилось шістдесят років. Зранку єрарх зустрічав гостей із подарунками у своїй резиденції в монастирі — без дотримання карантинних норм та дистанції.

Та найдорожчий подарунок він зробив собі сам – вздовж галереї Дальних печер, збудованої у XVIII столітті, він облаштував курник. Крім породистих курей і качок за вольєром рідкісні фазани та екзотичні павичі.

Об одинадцятій ранку біля резиденції митрополита Павла шикуються розкішні автомобілі. Площа біля Хрестовоздвиженської церкви перетворюється на парковку для суперкарів.

 

Навколо — повно охорони. Одним із перших вітати митрополита Московського Патріархату у броньованому “геліку” зі спецсигналами приїздить Олександр Лукашик — тимчасовий повірений у справах Російської Федерації в Україні.

Серед гостей журналісти помітили кількох колишніх і чинних політиків. Усього — до сотні відвідувачів. Екс-нардепка від “Народного фронту” Тетяна Донець привезла набір брендового посуду в дерев’яному ящику. На заході вона пробула трохи більше півгодини.

Екс-прем’єр-міністр України Валерій Пустовойтенко йшов до владики із порожніми руками. Букет білих троянд ніс його помічник.

Десять років тому настоятель Києво-Печерського монастиря став героєм світської хроніки. Тоді він святкував куди розкішніше. Серед гостей були прем’єри та народні депутати, олігархи та супермоделі. І дарунки були цікавіші — на п’ятдесят років він отримав “мерседес” бізнес-класу останньої моделі.

 

А щойно закінчився великий піст, єрарх влаштував закриту вечірку в готелі “Русь”. Тоді його розважали співак Стас Михайлов та Таїсія Повалій. Рівно через рік, йому подарували в комплект до “Мерседеса” ще й “Лексус”.

Цьогоріч на виході від Павла відвідувачі — без масок і без дотримання дистанції. Знайомі між собою гості цілувались у щоки та губи.

Нагадаємо, що торік на початку квітня у Києво-Печерській Лаврі оголошували карантин. Тоді за за добу зафіксували до півсотні випадків зараження на коронавірус. Перехворів і сам митрополит Павло. Ще троє священослужителів померли від COVID-19.

ДЖЕРЕЛО: RISU