ХІІІ Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz у Чернівцях

Поетичні читання, публічні інтерв’ю, презентація нових книжок, виставка картин яким буде Meridian Czernowitz 2022 

24 вересня 2022 року відбудуться ХІІІ Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz у Чернівцях. Учасники читань — як відомі, так і молоді поети та поетеси із Австрії, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю та України. У програмі — поетичні читання, презентації нових книжок, публічні інтерв’ю, виставка картин, передпоказ-презентація власних авторських ювелірних прикрас, які присвячені книжкам та авторам Меридіану.

Окрема важлива місія триденної культурної події — збір коштів для ЗСУ через відомих письменників-волонтерів.

«Цьогоріч ми не використовуємо слово «фестиваль», що у перекладі з латинської означає святковий, веселий — бо нам поки що не святкується. Проте інше поезія, книжки, друзі традиційно зустрінуться у Чернівцях і цього вересня»,  —  каже президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев.

Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний.

Цьогоріч локації будуть концентруватися навколо Літературного центру Пауля Целана, поруч зі сховищами, одне з яких стане підготовленою альтернативною сценою у разі повітряної тривоги.

Програму ХІІІ Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz шукайте згодом на нашій сторінці у мережі Фейсбук та на сайті Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz.

У наступних прес-анонсах ми детальніше розповімо про учасників, книжки, картини, витвори ювелірного мистецтва.

Meridian Czernowitz відбудеться за підтримки партнерів: Klett-Cotta Verlag (Німеччина), доброчинна організація «Українсько-єврейська зустріч» (Канада), Федеральний уряд землі Карінтія (Австрія), Товариство Ґеорґа Дроздовського (Австрія), Посольство Швейцарії в Україні, культурний фонд Pro Helvetia (Швейцарія), Dutch Jewish Humanitarian Fund, Літературний целанівський центр у Чернівцях.

MERIDIAN CZERNOWITZ дійство, побудоване на фундаменті культурної спадщини Чернівців, продукт генної та історичної пам’яті його мешканців. Метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи й розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їх зарубіжними колегами.