У Чернівцях проведуть 14-й Одеський кінофестиваль

У Чернівцях проведуть 14-й Одеський кінофестиваль

🎞️Через повномасштабне вторгнення його торік проводили за кордоном. Цьогоріч фестиваль повертається в Україну та буде розділений на дві частини. Конкурсні програми та професійна секція Film Industry Office проходитимуть у Чернівцях, а покази ретроспективних та спеціальних програм відбудуться в Одесі.

Про організацію проведення мистецького заходу говорили сьогодні під час зустрічі голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, міський голова Роман Клічук та генеральна директорка фестивалю Анна Мачух.

💬«Сьогодні український народ боронить не тільки територію. Він виборює своє право на національну ідентичність та самобутність. Очевидно, що культура під час війни – також зброя. Завдяки митцям, які через пісні, вистави, фільми доносять нашу правдиву історію світу, ми маємо таку велику підтримку. Крім того, якісний український продукт повинен повністю витіснити ворожу присутність з культурного простору нашої країни», – зазначив під час зустрічі Олексій Бойко.

🖇️Захід проходитиме 19-26 серпня у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука.

➡️ До відома: Одеський міжнародний кінофестиваль започаткований у 2010 році для популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні та за кордоном. Програмний фокус Одеського МКФ – фільми в напрямку «арт-мейнстрім», тобто ті, яким притаманна висока художня якість, та ті, що доступні широкій аудиторії. Щорічно на кінофестивалі проходять три конкурсні програми: Міжнародна та Національна, а також Конкурс європейських документальних фільмів.

peredplata