XIV Одеський міжнародний кінофестиваль у Чернівцях представляє свою програму

XIV Одеський міжнародний кінофестиваль представляє свою програму. Всі покази відбудуться з 19 по 26 серпня в місті Чернівці.
До Національної конкурсної програми увійшли 10 повнометражних фільмів. Міжнародна європейська конкурсна програма складається з 7 повнометражних фільмів.
 
Також в межах 14-го ОМКФ пройде низка спеціальних показів.
 
1️⃣9️⃣ серпня в Чернівцях у КМЦ ім. Івана Миколайчука відбудеться церемонія відкриття та покази стрічок: «Батьківщина», «Війна в моїй голові» (створено за підтримки Держкіно), «Dovbush Movie» (створено за підтримки Держкіно). В ККЗ «Чернівці» покажуть фільми — « ШТТЛ» (створено за підтримки Держкіно), «Валерія виходить заміж», «Бачення метелика / Butterfly vision» (створено за підтримки Держкіно), «В Україні».
 
2️⃣0️⃣ серпня в Чернівцях у КМЦ ім. Івана Миколайчука відбудуться покази фільмів: «Fragile Memory / Крихка пам‘ять» (створено за підтримки Держкіно), «Pamfir» (створено за підтримки Держкіно), «Полум’яне небо». В ККЗ «Чернівці» покажуть стрічки — «Сестри», «Правило двох стін», «Батьківщина».
 
Ознайомитися з повним розкладом показів можна за посиланням: https://drive.google.com/…/13LV0Jzg5vZduhHazrlZ…/view…
 
Для того, щоб купити квитки покази, скористайтесь, будь ласка, кнопками купівлі в кожному фільмі нижче або оберіть квитки за посиланням: https://karabas.com/ua/tours/omkf-tour
 
Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. ОМКФ був створений у 2010 році задля популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні та за кордоном. За роки існування фестивалю вдалося стати найяскравішою кіноподією літа в Україні, а також міцно закріпитися на світовій кіномапі.
 
У різні роки гостями Одеського міжнародного кінофестивалю були Катрін Деньов, Крістофер Хемптон, Пітер Грінуей, Кілліан Мерфі, Кшиштоф Зануссі, Джон Малкович, Роуз МакГавен, Ерік Робертс, Клаудіа Кардіналле, Деріл Ханна, Даррен Аронофскі, Рутгер Хауер, Пітер Веббер, Йос Стеллінг, Джеральдіна Чаплін, Ейдан Тернер та інші.
 
Кожний день Одеського міжнародного кінофестивалю — це ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних українських та світових кінопрофесіоналів, яскраві навколофестивальні події й, звичайно, унікальна фестивальна атмосфера!
Національна конкурсна програма складається з новітніх фільмів, знятих в Україні або в копродукції з Україною. У конкурсі можуть брати участь як повнометражні, так і короткометражні роботи українських кінематографістів. Програму Національного конкурсу оцінює професійне журі, до складу якого входять українські та міжнародні кінопрофесіонали.
 
Гран-прі «Золотий Дюк» вручається фільму-переможцю за результатами глядацького голосування, адже ОМКФ — насамперед глядацький кінофестиваль і головним арбітром на ньому завжди є глядач.
 
Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме за підтримки Одеської міської ради, Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної ради, Українського культурного фонду, Державного агентства України з питань кіно, Програми «Креативна Європа» та Європейського Союзу, Партнера документальної секції Film Industry Office Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.
Офіційний спонсор: TM ARARAT. Офіційний платіжний партнер: Mastercard. Генеральний телевізійний партнер: ICTV-2. Офіційні партнери: UpHub та Культурно-мистецький центр ім. І. Миколайчука. Глянцевий партнер: Marie Claire. Культурний партнер: Jetsetter. Медіапартнер: MEGOGO. Офіційний готель: «Буковина». Інформаційні партнери: Радіо 10, Чернівецька медійна платформа «Шпальта», Суспільне Чернівці, LiRoom.
 

peredplata