У Чернівцях розпочато архітектурний конкурс на кращий проект \”Пієта\”

Організатором проведення конкурсу є міський благодійний Фонд \”Карітас Буковини\”. Встановлено також грошовий преміальний фонд для трьох кращих проектів.

У Чернівцях розпочато архітектурний конкурс на кращий проект "Пієта"

Основним завданням конкурсу є втілення кращої проектної пропозиції для увіковічення героїв Українського Майдану (\”Небесної сотні\”) та відновлення історичної і культурної пам\’яті про Чернівецький \”Хрест Пієту\”. Праобразом скульптурної композиції є знищена історична і культурна пам\’ятка Буковини «Хрест Пієта\” (1827-1923). Пам’ятник встановлюється на вічну пам\’ять і честь героїв Українського Майдану.

Конкурс є відкритим і проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановлених умовами конкурсу.

До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі взяти участь: авторські колективи, професійні митці, скульптори, архітектори. Проектні пропозиції будуть розглядатися з врахуванням таких основних критеріїв:

– обов’язкова відповідність проектів програмі конкурсу по суті та в частині повноти представлених матеріалів;
– ідейний образ та художня виразність пам’ятника;
– – найкраще вирішення генерального плану ділянки;
– просторовий взаємозв’язок пам’ятника з навколишнім середовищем;
– – професіоналізм подання та інформативність представлених матеріалів.

Матеріали на конкурс подаються та представляються особисто авторами. Всі проектні матеріали повинні бути розміщені на планшетах. Розмір планшетів довільний, бажано на тонкій жорсткій основі товщиною 3 мм – АО-1200 х 840 (євростандарт).Тексти та пояснювальну записку виконати українською мовою.
Матеріали проектів подаються на конкурс анонімно під девізом у формі шестизначного числа. Інформація про автора проекту ( ПІБ, юридична адреса учасника, ксерокопія паспорту, ідентифікаційного коду, свідоцтва підприємницької діяльності) подається в запечатаному конверті з тим же девізом.
Журі конкурсу приймає ескізні проекти для участі у конкурсі з 22.05.2014р. по 22.08.2014 р. за адресою:
58000, м. Чернівці, вул. Ломоносова 20, БФ «Карітас Буковини».

Для виплати грошової винагороди переможцям організатор конкурсу міський благодійний Фонд \”Карітас Буковини\” встановлює преміальний фонд у наступному розмірі:
Перша премія – 10 000грн. ,
Друга премія -8 000грн.,
Третя премія -6 000грн.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті:
http://www.khrest-pieta.com/news/v%D1%96dv%D1%96duvacham/

Новини Партнерів