На вершині буковинського “Паміру” проведуть фестиваль

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук спільно з заступником Василем Гостюком, представниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та служб області провів робочу нараду на місці проведення масштабного фестивалю «Любіть Буковину, бо вона того варта» на горі Томнатик. Про це інформує прес-служба ОДА.
«На підготовку залишилося небагато часу, але потрібно докласти всіх зусиль, щоб захід пройшов на високому рівні. Минулорічний фестиваль неабияк зацікавив гостей не лише з різних куточків нашої Буковини, а й усієї держави. Цьогоріч створюємо такий формат фестивалю, який зацікавить різні вікові категорії його гостей», – зазначив Олександр Фищук.
Організація під’їзду до гори Томнатик, комфортне розміщення гостей на ночівлю, створення умов для виступу артистів, облаштування території для виїзної конференції з питань розвитку туризму, створення орнаменту на куполі, показ техніки від поліції та ДСНС, точки розміщення підприємців, які будуть продавати смаколики та декоративні вироби – ці та інші питання обговорили учасники наради.
Олександр Фищук визначив відповідальних з окремих напрямків та терміни виконання поставлених завдань.
«Фестиваль на Томнатику має стати подією року, але для успішного проведення заходу необхідна робота цілої команди однодумців, які прагнуть зробити гарний захід, що вкотре прославить Буковину далеко за її межами», – відзначив посадовець.
Нагадаємо, що 26 серпня 2018 року, з нагоди Дня незалежності України, на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір», що на висоті 1600 м над рівнем моря, на вершині гори Томнатик (гора в українських Карпатах, у масиві Яловичорські гори), в с. Шепіт Путильського району Чернівецької області, відбудеться фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта!».