Марічка Яремчук: «Хочу посміятися з тих, хто казав, нібито я все купила, і пов’язував мій успіх з політикою»

Марічка Яремчук: «Хочу посміятися з тих, хто казав, нібито я все купила, і пов’язував мій успіх з політикою»Наша землячка стала четвертою у рейтингу фіналу мегапопулярного телешоу «Голос країни. Нова історія», набравши 11,6 відсотків голосів. Разом із нею до суперфіналу не потрапив ексцентричний Назар Савко. У вирішальному двобої позиції здала Ангеліна Моняк, тож титул «Голосу країни» і контракт з компанією Universal отримав Павло Табаков.

У фіналі Марічка Яремчук заспівала батькову пісню «Квітка-розмарія», хоча їй пропонували інші композиції.

– Я щаслива, що нарешті отримала нагоду заспівати щось із татового репертуару в прямому ефірі. Знову відкрити для людей творчість Назарія Яремчука – честь для мене, – каже дівчина. – Дуже хочу, щоб народ її пригадав, особливо молодь, яка дещо віддалилася від музичної спадщини, яку залишив мій батько. У композицію закладена історія мого тата і частково моя, адже вона стала присвятою імені Марія. Так звали татову матір, і ще зі школи він мріяв дати майбутній дочці таке ж ім\’я.

Програшу Марія не боялася. Уже факт потрапляння у фінал став для неї святом. Тим паче тижнем раніше у неї з’явився великий привід для радощів:

– Я не вірю своєму щастю! Ми з Нілушечкою їдемо в Юрмалу на «Нову хвилю»!Як згадаю,які солідні люди дивились і слухали мене-одразу мурашки по тілу. Тепер можу сміливо посміятись з коментарів, що і їх я купила, або шо це все політика. Тим не менше – це подарунок долі і я дякую Богу за нього.

На співочому конкурсі у Юрмалі Яремчук одноосібно представлятиме Україну. Її подруга Нілуфар Расулмухамедова виступатиме за Росію.

Ігор КРАВЦІВ

Джерело

Новини Партнерів