Любов Годнюк як плата за голоси Батьківщини у міськраді Чернівців

Після того, як фракція ВО”Батьківщина” у Чернівецькій міськраді проголосувала за зняття Каспрука, газета ЧАС передбачила плату за це. Тоді ми писали, що Мунтян одержить телеканал місто для ренегатки БПП”Солідарність” Любові Годнюк.

Так і сталося.

Екс-керівник обласної державної телерадіокомпанії Любов Годнюк очолила у Чернівцях телекомпанію «Місто ТБ», яка раніше належала Василеві Продану. Про це вона написала на своїй Фейсбук-сторінці, пише Суспільне: Детектор-медіа.

 

«Місто ТБ» – це цифровий телеканал. ТОВ «Місто ТБ» зареєстроване у Чернівцях. Згідно з Єдиним реєстром юридичних та фізичних осіб-підприємців, власником ТОВ «Місто ТБ» є Іон Антонеску, мешканець села Магала Новоселицького району Чернівецької обл. До25 лютого 2019 року власником був Василь Продан – депутат Чернівецької міськради, чоловік народної депутатки від БПП Оксани Продан.

Нагадаємо, Любов Годнюк обіймала посаду директора виконавчого філії Національна суспільна телерадіокомпанія України «Чернівецька регіональна дирекція» (колишня обласна державна телерадіокомпанія).

8 грудня 2017 року правління НСТУ на конкурсі обрало менеджером Чернівецької філії Ольгу Гришин-Грищук і продюсером Максима Волошина.

 

Подейкують, що новий телеканал “Місто ТБ” віднині працюватиме в орбіті політичних інтересів ВО “Батьківщина”.

 

2 thoughts on “Любов Годнюк як плата за голоси Батьківщини у міськраді Чернівців

  1. І це пише ренегат з великим стажем Кобевко? Навіть не смішно. У Петра одна тема, плата (бомбони).

  2. Повна маячня. У автора хвора уява.

Comments are closed.