У Чернівцях стартував конкурс дитячих малюнків «Любов немає породи. Любов немає кордонів»

 
Якщо у вашому оточені є діти від 8 до 13 років та вони люблять тварин, цікавляться та хочуть допомагати тваринам, то погодьтесь, що таке прагнення потрібно підтримати, розвивати та нагороджувати. 
 
Саме для того, щоб ця щирість, захоплення та інтерес до навколишнього світу не згасали, а лише розгоралися, громадська організація НЕБАЙДУЖІ Че, завдяки сприянню британської організації «Hidden-in-sight» , «NaturewatchFoundation» та завдяки сприянню Управління культури Чернівецької міської ради, проводить міжнародний конкурс дитячого малюнку для дітей 8-13 років на тему: «Любов немає породи.Любов немає кордонів». 
 
Ми запрошуємо дітей 8-13 років за допомогою малюнку із зображенням тварин показати, як вони розуміють цю фразу та любов до тварин,в цілому, а натомість гарантуємо кожному заохочувальний подарунок – світловідбиваючий значок з лого проекту, який Ваша дитина може почепити на верхній одяг, рюкзак та отримає додатковий пасивний захист для безпеки руху в нічний час. 
 
Але звичайно будуть і цінні подарунки за призові місця в кожній віковій категорії, а найкращі малюнки будуть розміщені на білбордах нашого міста та у британських ЗМІ! 
 
Участь в конкурсі можуть брати діти з усієї області! Техніка малювання –  довільна. Заохочувальні значки передамо кожному! 
 
🤓Що вам треба зробити, щоб взяти участь у проєкті?: 
 
🐾 1 крок – до 5.02
 
1️⃣ Заповнити
 
2️⃣ Надіслати дитячий малюнок  на  електронну пошту проекту з вказанням ПІБ та віку дитини.
 
3️⃣ Долучитися до вайбер- спільноти “Небайдужі Діти” у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAlM5sY%2Buieo0y81QilEjIejZlCMuYiMcTeRHIvtZyXYlGSgDU%2Bl2MRYSC1vNfo 
 
 
—————————
🐾 2 крок до 5.02:
 
Серед всіх конкурсних малюнків журі, у склад якого входять представники організацій-співзасновників проєкту, вибере 60 найкращих малюнків (20 із кожної вікової категоріі).
________________
 
🐾 3 крок з 6.02 по 13.02: 
 
Журі 5.02 розміщує відібрані малюнки  у вищезазначеній вайбер-спільноті.  Протягом цього часу у вас є можливість додати до вайбер- спільноти своїх друзів та знайомих, які зможуть проголосувати лайками саме за ваш малюнок, який найбільше, на їхню думку, відображає мету проєкту. 
 
🌟УВАГА!: малюнки які потраплять у топ – 20, залишити оригінали у приміщенні КБУ «Художня школа ім. М.Івасюка» (Чернівці, вул. Гоголя, 7).
 
——————————
🐾 4 крок :
14 лютого оголошення результатів.
 Офіційне визначення 3-х переможців серед трьох вікових категорій. 
 
Малюнки фіналістів будуть розміщені  на білбордах у м.Чернівців у березні 2021 та опубліковані в регіональних ЗМІ та ЗМІ Великобританії.
 
Чекаємо на Ваші малюнки!

Новини Партнерів