Старець побачив країну, з якої Росія почне воювати.

Афонські старці передбачили результат війни України з Росією і дату повернення Криму.

Афонські старці пророкували перемогу України у війні з Росією, швидке відродження нашої країни та її процвітання. Раніше вони не раз попереджали про крах свого частого гостя – втікача президента Віктора Януковича. Безліч знаків вказувало на близький напад Росії на Україну. А старці з гори Афон вже давно розповіли, чим вона закінчиться.

 

На війну з Росією вказувало безліч знаків. Чого тільки варта історія з білими голубами, яких, після молитви за Україну Папа Римський Франциск випустив зі свого вікна. Птахи, що несуть світ, повинні були вирватися в небо на очах у всього світу. Але замість цього тисячі паломників побачили страшну картину, як на них напали чайка і ворон. Більшість повірила – це знак згори!

Афонські старці

Але афонські старці заявили, що Русь абсолютно точно має шанс на своє відродження після 2021 року з центром у Києві. Стартом буде з’єднання на небі Сатурна і Юпітера в день сонцестояння 21 грудня 2020 року (з точки зору зірок – це грандіозне епохальна подія для всіх нас).

Афонські старці додали, що погано жити українцям залишилося рівно до 2021. З цього року і по 2033 рік почнеться різке зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни страпиться нове “китайське диво”.

З волі Божої, судилося нам створити могутню державу, як Київська Русь, бо дух святий Русі перебуває у Києві, і його розбудили люди. 22 роки – це був лише летаргічний сон великого народу.

Росія зазнає краху, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією. Її чекає ізоляція і самодержавство. Втім російський імператор протримається на троні лише 2 роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і включатися в державу українську на правах незалежних територій.

 
Забудьте про хімічні добрива! Щоб збирати по 3 кг помідорів з куща, при посіві додайте на літр води…
 2 години тому
 
Потужна потенція на всю ніч! Роби так за 5 хвилин до сексу!
 2 години тому

На Київський престол зійде князь, у часи якого почнеться відродження України, країна може навіть змінити назву. Крим після 3 років перебування під владою Москви остаточно повернеться в лоно України, але вже як земля кримських татар. Європа розділиться на два табори – Західний і Східний, але розпаду Євросоюзу не буде.

Джерело: znaj.ua