У Чернівцях пройде Всеукраїнський марш за тварин

В неділю, 5 вересня о 12:00 за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх областей одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості. Пройде Всеукраїнський марш і в Чернівцях, де організатором події виступить ГО “ANIMAL HELPERS” м.Чернівці .
 
“Я згадую, як чотири роки тому ми вперше провели подію, що об’єднала українців навколо гуманістичних цінностей. Здавалось ніхто не прийде і не відгукнеться, втім сталось геть інакше. З тих пір на Всеукраїнський марш за тварин UAnimals щороку збирав десятки тисяч людей по всій країні: від Львова і Тернополя до Харкова і Северодонецька. Кожна така подія допомагала Україні зробити важливий крок гуманності і підняти тему на новий рівень.
 
У 2020-му планета стала на паузу і ми першими в світі провели марш завдяки штучному інтелекту. От тільки жорстокість карантину не знала і множилась ледь не щодня. Тож цього року ми вирішили повернути голос гуманності українським містам” – каже засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук – “Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Нас дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів.
Ми не маємо права мовчати й шукати виправдання для бездіяльності”.
 
Нагадаємо, що Всеукраїнський марш за тварин проходить із 11 основними вимогами: 
1. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях. 
2. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг. 
3. Заборона створення і функціонування притравочних станцій. 
4. Відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії та ін. 
5. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності. 
6. Заборона хутрових ферм; 
7. Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів. 
8. Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України. 
9. Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України. 
10. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників. 
11. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.
 
“ Досить вважати, що ми головні в цьому житті! Настав час співчувати, допомагати іншим живим істотам, рятувати їх! Тварини не раби!
Тварини не клоуни!” – каже організаторка маршу в Чернівцях- Анжела Косован. 
 
Марш у Чернівцях відбудеться 5 вересня о 12:00 і стартуватиме .