США, G7 та ЄС запроваджують нові санкції проти доньок путіна та забороняють інвестиції в росію

Сполучені Штати разом із G7 та ЄС запроваджують нові санкції проти доньок президента рф путіна, найбільших банків рф Альфа банку та Сбєрбанку, а також забороняють всі нові інвестиції в росію.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого Дому повідомляє Рубрика.

Сбєрбанк є найбільшою фінансовою установою Росії, що знаходиться у власності уряду, а Альфа-Банк – найбільшим приватним банком. Санкції заморозять будь-які їхні активи, які стосуються фінансової системи США, і заборонить громадянам США вести з ними бізнес.

Крім того, Штати запровадять повну заборону нових інвестицій в рф. З цією метою президент США Джо Байден підпише новий указ, який включає заборону на нові інвестиції в росію громадянами США незалежно від їхнього місцезнаходження.

“Цей крок базується на ухваленому понад 600 транснаціональними компаніями рішенні про вихід з росії. Вихід приватного сектору включає виробників, енергетичні компанії, великі роздрібні торговці, фінансові установи, а також інших постачальників послуг, таких як юридичні та консалтингові фірми”, – йдеться у заяві Білого Дому.

Третім кроком нових санкцій від США стали обмеження проти великих російських державних підприємств критичної сфери. Це заборонить громадянам США здійснювати операції з цими організаціями та заморозить будь-які їхні активи в юрисдикції Штатів. Детальний перелік Мінфін оприлюднить на наступний день у четвер.

І останньою частиною пакету є повне блокування активів повнолітніх дітей путіна, дружини та дочки міністра закордонних справ Лаврова, а також членів ради безпеки росії, включно з експрезидентом і прем’єр-міністром росії дмітрієм медведєвим та прем’єр-міністром міхаілом мішустіним.

Санкції відключають їх від фінансової системи США та заморожують всі активи, які вони мають у Сполучених Штатах.

Кремлівський диктатор Путін не визнає своїх дочок публічно, але вони також постраждають у війні, яку розв’язав їхній батько на території України 24 лютого.

Видання The Wall Street Journal пише, що двом дочкам російського лідера – Марії Воронцовій та Катерині Тихоновій – загрожують санкції Європейського Союзу та США через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Американська ділова газета посилається на дипломатів і повідомляє, що цього тижня адміністрація Байдена оголосить про санкції щодо дочок Путіна.

Володимир Путін та його старша донька Марія Воронцова / Associated Press

Передбачається, що санкції буде оголошено сьогодні, 6 квітня, а це означає, що активи 36-річної Марії та 35-річної Катерини будуть заморожені, а самі жінки не зможуть виїжджати до багатьох країн світу. Точно невідомо, чи мають доньки президента РФ активи за межами Росії, але очевидно, що жити в розкоші в Європі, та й взагалі жити в Європі, ні Марія, ні Катерина не зможуть.

У різний час Путін мимохіть говорив, що його дочки роблять кар’єру поза політикою та живуть своїм життям. Старша Марія – кандидатка медичних наук, а молодша Катерина – членкиня Російської ради з розвитку фізичної культури та масового спорту.

Катерина Тихонова / Getty Images

Нагадаємо, давно ходять чутки, що у Путіна є й інші діти, зокрема четверо дітей від його коханки Аліни Кабаєвої, яка переховується разом з ними у невідомому місці.

peredplata