Привласнення 800 тис. грн з будівництва футбольного майданчика на Буковині – судитимуть підрядника та інженера з технагляду

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно приватного підприємця та інженера з технагляду, які зловживаючи службовим становищем привласнили бюджетні кошти та підробили офіційні документи (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства,  у листопаді минулого року, одна з сільських рад Чернівецького району уклала договір з приватним підприємцем та інженером з технічного нагляду щодо будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям на загальну суму 1,7 млн грн. Підрядник виконав роботу частково – без встановлення штучного газону та відповідного спортивного обладнання, однак, зловживаючи службовим становищем, вніс до офіційних документів, які завірив інженер з технічного нагляду, неправдиві відомості про завершення будівництва. На підставі підроблених документів особи привласнили понад 800 тис. грн бюджетних коштів.

Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура. 

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали  слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

 

peredplata