У Чернівцях запрацювало регіональне представництво проєкту Budmall Center

Розміщене воно навпроти готельного комплексу “Буковина” і вже зараз там можна побачити перший модульний будиночок. 

Модульні будинки – це  сучасне, екологічне, енергоефективне житло, яке не потребують облаштування класичної системи опалення чи котлів. Кліматично приміщення залежить лише від постачання енергії. Тут є інверторний кондиціонер, який працює від – 20 до +50, керамічні інфрачервоні обігрівачі, також у будиночку є твердопаливний камін. Що дає не лише затишок, а й тепло у разі відключення світла. І що не менш важливо, для встановлення такого будиночку не потрібно отримувати стоси дозвільних документів.
 
Тарас Демкура, засновник проєкту «Budmall Center»:

⁃ По-перше, швидкість. За тиждень від прийняття рішення можете жити у цьому будинку. Друге – це енергозбереження. В такому будинку потрібно значно менше платити за комунальні послуги, тому що стандартні деталі для такого будинку вони вже є енергозберігаючими. Ці будинки не потребують облаштування класичної системи опалення чи котлів. Кліматично приміщення залежить лише від постачання енергії. Тут є інверторний кондиціонер, який працює від – 20 до +50, керамічні інфрачервоні обігрівачі, також у будиночку є твердопаливний камін. Що дає не лише затишок, а й тепло у разі відключення світла. І по-третє – це дизайн конфорту він простий, але дуже зручний для експлуатації кожного дня.
 
У будинку є зони, як для відпочинку, так і для роботи. Облаштовані кухня-вітальня, спальня та санвузол. Проте комплектація може бути різною.  Все залежить від побажань покупців.  У Чернівцях, за алресою вул.Головна, 114 тепер можна подивитися, який вигляд має та як зроблений модульний будиночок зсередини. Виставковий майданчик облаштували на території готелю “Буковина”.
 
Андрій Брязкало, представник проєкту Budmall Center у Чернівцях:

«Актуальним залишається енергоефективність таких поселень для переселенців. Енергоресурси – гостре питання сьогодення. На жаль, ми повинні готуватися до того, що зима в Україні буде складною. То ж так важливо сьогодні інтегрувати найбільш енергоефективні рішення для опалення, водопостачання та кондиціонування у кожен будинок. Житло для внутрішньо переміщених осіб повинні зводити саме українські компанії. Це також і робочі місця для українців, і податки до бюджету. Окрім того, це чудова можливість для інвестування в розвиток туристичної галузі Буковини».

 
Таким чином кожен охочий на Буковині зможе познайомитися з кращими зразками модульних, каркасних будиночків та барн-хаусів та знайти оптимальне рішення для себе.