“Ми перестанемо соромитись поганих доріг, старих тролейбусів та обшарпаних фасадів”, – сьогодні два роки як Клічук став мером Чернівців

Міський голова звернувся до мешканців міста Чернівців: 
 
“Сьогодні рівно два роки, як я склав присягу міського голови і остаточно відмовився від звичного для мене життя. Ці два роки були найважчими для мене, моєї родини, нашої команди та держави.
До проблем господарських та політичних додалися ще виклики ковідні, а потім повномасштабна війна, яка вразила увесь світ. Ніколи не думав, що доля може от так круто змінити все твоє життя.
Але ці виклики роблять нас сильнішими. Тепер я з впевненістю можу сказати, що ми переможемо каZZапів раз і назавжди. І це буде не просто Перемога, це буде помста за ті чотиристолітні знущання над нашим народом. Ми збудуємо сильну та міцну державу, на основі української ідеї та свободи людини.
Хочу подякувати нашій команді та кожному мешканцю Чернівців за довіру. Рік був дуже складним. Попри велику кількість переселенців та підтримку ЗСУ, ми доклали дуже багато зусиль для зміни обличчя міста, що всім здавалось нереальним.
Я переконаний, що ми перестанемо соромитись поганих доріг, старих тролейбусів та обшарпаних фасадів. Ми відновимо наше місто та повернемо йому славу найкрасивішого та найзатишнішого міста України”.
 
 

peredplata