На Буковині відновлюють дорогу до українсько-румунського кордону з під’їздом до КПП «Шепіт»

Продовжується реконструкція двокілометрового відрізка автошляху Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт». Роботи виконуються неподалік майбутнього пункту пропуску «Шепіт».
 
 Дорогу до українсько-румунського кордону буде розширено. Наразі шляховики зміцнюють земляне полотно підпірними стінками.
У роботі дві укріплювальні споруди. Усього збудують 9 підпірних стінок.
 
 
Одночасно виконуються ремонтні роботи й на 2 мостах: верховому та низовому. Протяжність верхового майже 11,5 метрів, а низового – 8 м.
 
На низовому вже влаштовано опалубку з монолітного фундаменту лівобережної опори та забетонований фундамент цієї ж опори.
 
Щодо верхового, то мостовики приступили до монтажу шести балок прогонової будови.
 
Довідково:
Пункт пропуску «Шепіт – Ізвоарелє Сучевей» функціонував до 2010 року, але коли Румунія увійшла до Євросоюзу, перехід закрили. У відновленні його роботи зацікавлена як Румунія, так і Україна. Тому дві держави одночасно реалізовують міжнародний проєкт «Покращення транспортної інфраструктури у транскордонному регіоні Чернівці – Сучава (Шепіт – Ізвоареле Сучевей)» в рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна 2014-2020.