На Буковині члени сімей загиблих військових отримали допомогу на суму майже пів мільйона грн

На Буковині члени сімей загиблих захисників і захисниць України отримали разову адресну допомогу на загальну суму 418 500 гривень. Такі виплати надійшли й членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, а також демобілізованим учасникам АТО/ООС у 2022 році.
Про це повідомляє Чернівецька ОВА.
 
Гроші їм виділили з обласного бюджету в межах реалізації «Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України та членів їх сімей на 2020-2022 роки».
 
Разову адресну допомогу, зокрема, надали:
✔️4 демобілізованим учасникам АТО/ООС, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах 21 000 гривень;
✔️1 демобілізованому учаснику АТО/ООС надано 5 500 гривень, як часткову компенсацію витрат, пов’язаних із лікуванням;
✔️73 сім’ям з дітьми загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, захисників та захисниць на кожну дитину віком до 18 років (за умови навчання за денною формою – до 23 років) до святкування новорічних та Різдвяних свят виплачено 4000 гривень. Таку допомогу отримали 98 дітей на загальну суму 392 000 гривень.
 
Крім того, 1 000 000,0 гривень відшкодували учасникам АТО/ООС, захисникам і захисницям України за металокерамічне зубопротезування.
 
Варто зазначити, що у зв’язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну види допомоги й підтримки для буковинців, які беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони нашої держави, оновлять і розширять.

peredplata