На Буковині люди з інвалідністю можуть отримати грошову допомогу від ООН

Всесвітня продовольча програма ООН впродовж трьох місяців надаватиме людям з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю додаткову грошову допомогу.
 
Кошти зможуть люди, які отримують менше ніж 3 250 гривень соціальних виплат від держави, не отримують виплати для ВПО (за винятком тих, хто мешкає на території активних або можливих бойових дій), а також допомогу від інших міжнародних організацій.
 
Зокрема, гроші від Всесвітньої продовольчої програми ООН стануть доплатою до державної соціальної допомоги. Сума виплат від ВПП ООН – це різниця між 3 250 гривень і виплатами, які отримує людина. До прикладу, якщо допомога від держави становить 2 361 грн, ВПП ООН додатково виплатить ще 889 грн.
 
Допомога нараховуватиметься на банківські рахунки, або ж доставлятиметься через Укрпошту. Жодних додаткових дій робити не потрібно.
 
За час дії програми Всесвітня продовольча програма ООН нарахує близько 800 млн грн для 310 тис. українців.
 
Довідково: Всесвітня продовольча програма (ВПП) — гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів (сертифікатів) та/або продуктів харчування постраждалим українцям. Допомогу надають за цільовими критеріями, які були ухвалені у партнерстві з Міністерством соціальної політики України.
 
 

peredplata

Залишити відповідь