Яценюк сказав, коли можна не платити за тепло

Якщо “Теплокомуненерго” неякісно надали послугу теплопостачання, то за кожен градус нижчої температури рахунок за житлово-комунальну послугу повинен бути зменшений на 5%. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передають Патріоти України з посиланням на “Урядовий портал”.

Яценюк сказав, коли можна не платити за тепло

“Коли ви будете з ними розмовляти по телефону, обов’язково запитайте в них номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок”, – підкреслив Яценюк. Далі комісія повинна прибути протягом 72 годин і заактувати температуру. У тому випадку, якщо протягом 72 годин комісія не прибула, громадяни мають право самостійно скласти відповідний акт.

“Для того, щоб цей акт був достовірний, запросіть своїх сусідів по будинку для того, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура в вашій квартирі дійсно нижче 18 градусів”, – повідомив голова уряду. У тому випадку, якщо температура в оселі 12 градусів, громадяни взагалі не повинні сплачувати за рахунком.

“Але для цього так само зробіть акт, передайте його до підприємства “Теплокомуненерго”. І це підприємство зобов’язане здійснити перерахунок того рахунку, який виставлений в вашу квартиру”, – повідомив Яценюк.

Новини Партнерів