Рада проголосувала за продаж України

Рада проголосувала за продаж УкраїниУкраїна зробила перший крок до розпродажу своєї землі. Як передає кореспондент \”Росбалта\”, за закон \”ПРО земельний кадастр\” проголосувало 260 народних депутатів.

Не голосували за закон лише комуністи. Партія регіонів і опозиція фракцій БЮТ-Батьківщина і НУНС голосували \”за\”.

Це перший закон, необхідний для реалізації земельної реформи, що дозволяє вже з 1 січня 2012 року продавати землю сільгосппризначення. Другий необхідний для проведення реформи закон \”ПРО ринок землі\” планують прийняти вже восени поточного року.

Закон \”Про земельний кадастр\” передбачає створення єдиної державної бази даних про землі. За оцінками експертів, створення такої бази дозволить провести повну інвентаризацію земель, форми власності з метою подальшого її продажу.

Нагадаємо, що на даний момент до кінця не ясно, чи отримають іноземні громадяни право купувати українську землю. У Держкомземі стверджують, що проект закону \”ПРО ринок землі\” такого права не буде передбачати, тоді як, за словами заступника глави адміністрації президента Ірини Акімой, іноземці також повинні отримати таке право.
Джерело

Новини Партнерів