Міська рада Чернівців не підтримала проект рішення про заборону на підвищення ціни за проїзд

 Підвищити вкотре вартість проїзду в тролейбусах та маршрутках міська влада Чернівців мала намір ще раніше. З приводу цього в останні дні місяця, що минув, у департаменті ЖКГ міськради навіть провели громадські слухання з питання зміни тарифів на проїзд у громадському електротранспорті.
  Щоб попередити це, депутати-свободівці підготували проект рішення, згідно з яким запропонували «встановити заборону до 30 квітня 2019 року на підвищення тарифів на перевезення у всіх видах громадського транспорту, а саме електричного та маршрутних таксі». Про це інформує прес-служба Чернівецької обласної організації ВО “Свобода”.
 І ось вчора на черговій сесії Чернівецької міської міськради міська рада відмовилась ухвалити питання про встановлення заборони на підвищення тарифів на перевезення пасажирів у всіх видах громадського транспорту. На ухвалення цього проекту рішення під час голосування міській раді не вистачило двох депутатських голосів.
– Проектом рішення запропонованоо заборонити підвищувати тариф на проїзд у зимовий період, коли чернівчани й без цього сплачують космічні рахунки за комуналку. У питанні громадського транспорту нинішнє керівництво міста не змінює підходи до вирішення цього питання. Замість покращення якості перевезень пропонують підвищення ціни на проїзд без економічного обґрунтування, – каже керівник свободівської фракції у Чернівецькій міській раді Андрій Ілюк.