Для кого є робота на Буковині

На Буковині у службі зайнятості, станом на 26 травня 2020 року, зареєстровано 842 вакансії. За період карантину кількість вакансій скоротилася на 30%, роботодавці зняли без укомплектування вакансії у торгівлі, сфері обслуговування, закладах громадського харчування та готельного бізнесу та інших підприємствах, які не працювали в період карантинних обмежень.

–       У Чернівецькій області, як загалом по Україні, відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних. Це підвищило конкуренцію за робочі місця, наразі у травні по області 8 осіб претендує на одне робоче місце, в цей час у минулому році було – 4 осіб, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Найбільша кількість пропозицій роботи на комунальних підприємствах та  медичних закладах області.  Наразі АТ «Чернівцігаз» має 27 вакансій із зарплатою  від 6500 до 13750 грн, підприємству потрібні слюсарі з експлуатації та ремонту газового устаткування, інженери з метрології, майстри, електрогазозварники. «Чернівціобленерго» має 33 пропозиції роботи  із зарплатою від 5430 до 7400 грн, потрібні електромонтери з експлуатації розподільних мереж, контролери енергонагляду. На виробничих підрозділах ПАТ «Укрзалізниця» 113 вакансій з оплатою від 4723 до 9832 грн, роботодавцю потрібні вантажники, машиністи електростанції пересувної, монтери колії, електрогазозварники, акумуляторники, електромеханіки, ремонтники штучних споруд, екіпірувальники. «Чернівціводоканал» має 26 вакансій із зарплатою від  6376 до 9564 грн, їм потрібні контролери водопровідного господарства, слюсарі аварійно-відбудовних робіт, машиністи екскаватора.

26 вакансій із оплатою від 6000 до 6300 грн у «Чернівецький слідчий ізолятор»,  їм потрібні інспектори, кінологи, водії автотранспортних засобів.

Медичні заклади області мають потребу у 94 працівниках із зарплатою від мінімальної до 9565 грн. Це вакансії молодших медичних сестер, водіїв автотранспортних засобів, операторів оперативно-диспетчерської служби,  бухгалтера, фахівця з державних закупівель, а також лікарів психологів, офтальмологів, рентгенологів, хірургів.